ניהול קריירה בתחום המלונאות

בשנים האחרונות, עשה תחום המלונאות בארץ קפיצת דרך אדירה. על אף שטחה הקטן יחסית, ישראל מושכת תיירים רבים מדי שנה ומלאה באוצרות תרבות, היסטוריה וטבע. אפילו המצב הבטחוני הלא פשוט לא מרתיע את המוני התיירים מלהגיע.

כיום, מציע תחום המלונאות אופק תעסוקתי נרחב ומגוון אפשרויות מקצועיות, לצד עבודה בסביבה צעירה ודינמית. אנחנו ב-K.TESORO  כח אדם עובדים עם המלונות המובילים בישראל, ומציעים משרות מרתקות בכלל התחומים המרכיבים את תחום המלונאות.

נשמע לכם מעניין? בואו נצא לסיור קצר בעולם המלונאות.

 

עולם צעיר ודינמי

תחום המלונאות מושך אליו צעירים רבים כך שתמיד, לא משנה באיזה תפקיד תהיו, תמצאו את עצמכם בסביבת עבודה צעירה ותוססת, שתספק לכם אינספור הזדמנויות להכרויות חדשות.

כמו במרבית התחומים, המשרות ההתחלתיות בתחום המלונאות הן זוטרות – פקידות, אחזקה, מלצרות, חדרנות, מטבח ועבודות שרותיות נוספות. יחד עם זאת, מדובר בתחום בו ניתן להתקדם מהר. עבודה קשה, סבלנות והתמדה יאפשרו לכם לטפס בסולם הדרגות.

פרט למשרות ניהוליות, מלונות יוקרה רבים מציעים מסעדות שף נחשבות. ישראל ניצבת כיום בחוד החנית מבחינה קולינרית, כך שגם מי שנמצא בתחילת הדרך, יכול ליהנות מעבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר וממפגש עם אוכלוסייה איכותית. התחום הקולינרי בעולם המלונאות מתחדש כל הזמן ומצוי תמיד עם היד על הדופק הבינלאומי. וכמובן שעם ההתקדמות בתחום, עולה גם השכר בהתאם.

 

התפתחות אישית ומקצועית

אחד היתרונות המרכזים בתחום המלונאות הוא שניתן להתחיל לעבוד גם ללא תואר או תעודה, ובמידה שרוצים להתקדם, ניתן למשיך ללימודים גבוהים או ללימודי תעודה רלוונטיים. לימודי מלונאות בארץ הינם ברמה גבוהה ויעניקו ידע מקצועי רב. כיום, ישנו מספר רב של מוסדות בהם ניתן ללמוד מלונאות ואנו נשמח לייעץ למי שמתלבט בין מגוון האופציות.

 

 

חוויה גלובלית

לצד החוויה שבמפגש היומיומי עם תרבויות שונות, מציעה העבודה בתחום המלונאות אופק בינלאומי. העובדה שרשתות מלונות רבות מאפשרות לעבור לעבוד בסניפים אחרים שלהן ברחבי העולם, מהווה גם היא גורם משיכה לאנשים המחפשים את דרכם המקצועית, ומעניקה הזדמנות מדהימה לעשות רילוקיישן ולהמשיך לעבוד במה שאוהבים.

 

 

רוצים ללמוד עוד על עבודה בתחום המלונאות?

אנחנו כאן לרשותכם.

דילוג לתוכן